Kapat

Eti nasıl pişirmeliyiz? Çağla ile Yeni Bir Gün 92. Bölüm

Anasayfa
Televizyon Eti nasıl pişirmeliyiz? Çağla ile Yeni Bir Gün 92. Bölüm

Et nasıl pişmeli? 92. Bölüm ekstra videoları yayında hemen izle! ekranında sabah saatlerinde izleyicilerle buluşan programı 9 Ocak Çarşamba günü ekranda yerini aldı. Programın konuklarından birisi de Prof. Dr. idi. Ünlü profesör sağlık konusunda yaptığı önemli açıklamalarla dikkat çekti. Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

“Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün 10.00’da canlı yayınla FOX’ta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.