Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi üç haftalık aranın ardından 122. yeni bölümüyle 22 Ocak Salı akşamı izleyicilerle buluşmuştu. EDHO’nun son bölümünde cezaevinde bıçaklanan İlyas’ın saldırıdan kurtulduğu ortaya çıktı. Çakırbeyliler saldırıyı yapan Façalı ailesinden intikam alma peşine düşerken, İlyas ise cezaevinde kendisine saldıran kişiyi öldürdü. İlyas’ı öldürmeye çalışan ve Çakırbeyliler’in yeni düşmanı olan Façalı ailesi yeni bölüme damga vurdu. Usta oyuncu Turgut Tunçalp’ın canlandırdığı Façalı Dayı lakaplı Haşmet karakteri, EDHO’ya hızlı bir giriş yaptı. Diziye Turgut Tunçalp ile birlikte Emir Benderlioğlu, Gözde Okur ve İlhan Şen de katıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. yeni bölümünde neler yaşanacağı ise merakla beklenmekte… Videodan dizinin 29 Ocak Salı günü ekrana gelecek yeni bölümünde yaşanacakların detayını izleyebilirsiniz.

İşte geçen hafta ekrana gelen 122. son bölümde yaşananların detayı:

İlyas’ın cezaevi önünde uğradığı saldırı Çakırbeylileri derinden etkilemiştir. Olanlardan sonra ailenin reisi görevini üstlenen Alparslan, amcasının intikamı alınana kadar tüm düşmanlarını yok etmeye ant içer. Yaşananların asıl sorumlusu ‘Façalı Dayı’ adıyla anılan Haşmet ise cenazede karşılarına çıkacaktır.

Hızır, ailesinin başına musallat olan bu yeni düşmanın gözlerinin içine bakma fırsatı bulur ve daha fazla kan dökülmemesi için teke tek hesaplaşmayı teklif eder. Bu anlaşmaya yanaşmayan Haşmet, yine bir Çakırbeyli kanı akıtmaya hazırlanırken hiç beklemediği bir karşılık bulacaktır. Mertlik nedir bilmeyen düşmanının yöntemleriyle saldırıya geçen Hızır, kurduğu tuzakla üzerine yapılan tüm planları tersine çevirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.