Kapat

Eşi ile ağabeyinin evlendiğini öğrenince evine dönmedi – Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak 2019

Anasayfa
Televizyon Eşi ile ağabeyinin evlendiğini öğrenince evine dönmedi – Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak 2019

ile Tatlı Sert programının 28 Ocak Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde önemli detaylar vardı. ve ekibi önemli konu başlıklarıyla canlı yayında dikkatleri yine üzerine çekti: Eşi ile ağabeyinin evlendiğini öğrenince evine dönmedi… ”Öldü” denilen babasının yaşadığını öğrendi… İsmini vermek istemeyen tır şoförü’nün söyledikleri… Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

12 yıldır kız kardeşi kayıptı. Eşinin öldürdüğü ortaya çıktı.

Kardeşinin yaşadığını, kocasının suçsuz olduğunu savunan Çiğdem Çakırer; Müge Anlı’ya şok itirafta bulundu.

“Kocam kardeşimi öldürdükten sonra da bana söyledi”

Kayseri’de 12 yıl önce kaybolan 16 yaşındaki Filiz Karadavut’la ilgili olarak geçtiğimiz Haziran ayında ablasının kocası Umut Çakırer, katil zanlısı olarak tutuklandı. Küçük kızın ablası Çiğdem Çakırer; “Kocam masum. Kardeşim ölmedi, yaşıyor. Kardeşime seslenmek istiyor. Ortaya çıksın” diyerek Müge Anlı’ya başvurdu.

Abla Çakırer, Müge Anlı’da kardeşinin kaybıyla ilgili konuşurken; “Filiz’in kocama ilgilisi varmış. Kocam bunu Filiz’i öldürdükten sonra da bana söyledi” diyerek şok bir itirafta bulundu.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.