Kapat

Erkenci Kuş 28. Bölüm Fragmanı İzle! Can’ın Sanem’in aklını çelen benzetmesi!

Anasayfa
Fragman Erkenci Kuş 28. Bölüm Fragmanı İzle! Can’ın Sanem’in aklını çelen benzetmesi!

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi , 2 Şubat akşamı ’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden görüntüler yayınlanmaya devam ediyor. Ön izlemenin ardından ilk fragman da paylaşıldı.

ve ’ın başrollerini paylaştığı dizinin 28. bölümünde Can, Sanem’e birlikte olmanın yolunu bulmaları gerektiğini söylüyor. Bunun için de sakin akan iki nehrin kavuştukları noktada deli suyuna dönüştüklerini belirtiyor ve “Biz yeni kavuşan iki nehiriz, ondan bu deli hallerimiz” diyerek Sanem’in gönlünü alıyor. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Peki 27. ve son bölümde neler yaşanmıştı?

Hüma’nın, Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem şoka girer ve annesiyle kötü bir şekilde tanıştıklarını Can’a açıklamaya çalışır. Yıllar sonra annesini bir anda karşısında gören Can ise allak bullak olmuştur, mümkün olduğunca Hüma’dan uzak durmaya çalışır ve dağ evinde kalmaya başlar.

Emre de annesinin dönüşüne çok şaşırmıştır, Can’a bu konuda destek olur. Can bir yandan hayatta tek sevdiği ve güvendiği kadına bir an önce evlilik teklifi etmek için hazırlıklara başlar. Tüm olanlardan habersiz Sanem ise, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşmakta ve ona gerçekleri söylemek için fırsat kollamaktadır..

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

Oyuncu Kadrosu:
Sanem Aydın: Demet Özdemir
Can Divit: Can Yaman
Leyla Aydın: Öznur Serçeler
Mevkibe Aydın: Özlem Tokaslan
Nihat Aydın: Berat Yenilmez
Emre Divit: Birand Tunca
Aylin Yüksel: Sevcan Yaşar
Ayhan Işık: Ceren Taşçı
Muzaffer Kaya (Zebercet): Cihan Ercan
Deren Keskin: Tuğçe Kumral
Cengiz Özdemir (Ceycey): Anıl Çelik
Güliz Yıldırım: Sibel Şişman
Osman Işık: Ali Yağcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.