Kapat

Elimi Bırakma dizisi 13 Ocak Pazar günü 24. bölümde neler yaşanacak?

Anasayfa
Fragman Elimi Bırakma dizisi 13 Ocak Pazar günü 24. bölümde neler yaşanacak?

dizisinin 24. yeni bölümü izleyicilerle 13 Ocak Pazar günü buluşmaya hazırlanıyor.Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. , ve ’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Fragmanda Azra ile Cenk’in konuşması ve Azra’nın “Benim buna gücüm yok Cenk, neden anlamıyorsun?” sorusu dikkat çekiyor. Cansu ile Sumru arasındaki kavga ise diziye damgasını vuracak. Özellikle Sumru’nun tokadı sonrasında neler olacağı merakla beklenmekte… Detaylar 24. bölüm 2. fragmanında yer alıyor.

Peki Elimi Bırakma 23. bölümünde neler olmuştu?

Azra Konağa tekrar yerleşiyor

Mine’nin ailesinin eve dönmesi sebebiyle Azra, Mine’nin yanından ayrılmak zorunda kalır. Azra başta bir otelde kalmayı düşünse de, Feride’nin ısrarlarını kıramayıp tekrar konağa yerleşir.

Azra’yı Mert üzerinden tehdit edenler kim?

Bunu öğrenen Sumru, onu Cenk’ten uzak tutmak için yine Mert’i kullanmaya ve Azra’yı tehdit etmeye başlar. Azra’yı Mert üzerinden tehdit eden tek kişi de Sumru değildir üstelik. Azra’nın babasının ölümüyle ilgili açtığı davayı geri çekmesini isteyen gizemli birileri de Azra’ya Mert’in fotoğraflarını göndererek, onu tehdit ederler.

Çelen grubun hisselerini kim satın alıyor?

Fatma’nın yattığı hastaneden gelen bir haber heyecan ve umut yaratırken, Cenk’in sağduyulu yönetimi sayesinde şirketteki kötü gidişat durdurulur, hisseler satılmaya başlar. Asıl önemli mesele ise hisseleri kimin aldığıdır…

Dizinin Künyesi
Kanal:
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.