Kapat

Elif Dizisi 4 Ocak Cuma 835. Bölüm Fragmanı İzle

Anasayfa
Fragman Elif Dizisi 4 Ocak Cuma 835. Bölüm Fragmanı İzle

Büyük küçük her kesimden izleyicinin severek takip ettiği Elif’te bu akşam Levent Kerem’in masum olduğunu ispatlamak için elinden geleni yapar. Kıymet ise Macide’nin ilaçlarını değiştirip onu daha çok hasta etmek için uğraşır. Kıymet’in planı işe yarayacak mı? ekranlarının sevilen dizilerinden Elif, 4 Ocak Cuma günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

835. Bölümde neler olacak? İşte detaylar: Kerem suçsuzluğunu ispat edemez ve hala hapishanededir. Hümeyra, Aslı ve Macide onu ziyarete gider. Aslı Rana’nın baskılarına dayanamaz ve işten ayrılmaya karar verir. Levent ise bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır ve sonunda Taşkın hakkında bir bilgiye ulaşır. Taşkın’ın hesabına yüklü miktarda para yatırıldığını görür ve Taşkın’ın bu parayı kimden aldığını öğrenmek için harekete geçer. Kıymet ise Macide’nin ilaçlarını başka ilaçlarla değiştirip Macide’nin hastalığının ilerlemesini sağlamak ister. Kıymet’in planı işe yarayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:00’de Elif ile Kanal 7’de…

***

Annesinin kokusuna hasret Elif ve kızını kötülüklerden korumak isterken hiç beklemediği olaylar yaşayan Melek’in öyküsü beşinci sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Macera dolu sahneleriyle soluk soluğa izlenen Elif’te Melek nihayet kızına kavuşur. Uzun uğraşlar sonucu birbirini Haktanırlar konağında bulan Melek ve Elif konaktan ayrılmaya karar verir. Tam konaktan ayrılacakları esnada Tarık’ın adamı onları yakalar ve Melek’i vurur.

Elif’i kaçırmak üzereyken Melek müdahale eder ve kızını adamın elinden kurtarır. Elif’i de alıp kimsenin bilmediği bir yerde yeni bir hayat kurmak isteyen Melek izini kaybettirmeyi başarır. Geçim sıkıntısı yaşayan Melek kızını rahat ettirmek için her yolu dener. Macide ise aylardır her yerde aradığı Elif’in uzun zamandır yanında yaşadığını öğrenir. Yeğeni Yusuf’un emanetlerine sahip çıkmak isteyen Macide’yi hiç ummadığı bir sürpriz bekler.

Haktanır ailesi huzuru bulmak isterken karşılarına çıkan zorluklarla mücadele etmek zorunda kalır. Melek kızını korumayı başarabilecek mi? Elif annesiyle birlikte istediği hayatı yaşayabilecek mi? Macide Elif ve Melek’i kanatları altına alabilecek mi? Haktanır ailesinin yeni düşmanı kim? Hepsi ve daha fazlası bu sezon Elif’te izleyicisini bekliyor.

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 20:00’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.