Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama E Devlet, Meb

Anasayfa
Bilgi Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama E Devlet, Meb
Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama
Ilvi Many GEOs

Tc Kimlik Numarası ile işlemini sitemizden bağlantısı verilen Milli Eğitim Bakanlığı’nın sayfasından tarih sırasına göre öğrenebilirsiniz.

Motorlu taşıtlar sürücü adayı iseniz ve sınava girdiyseniz sonuçları öğrenmek için aşağıda vereceğimiz bilgileri okuyarak  ve linki kullanarak gireceğiniz sayfadan kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ehliyet sınavları Milli Eğitim Bakanlığı‘niın uygulama takviminde belirttiği tarihlerde yapılmaktadır.

Ehliyet sınav sonuçları sınavın yapıldığı tarihten yaklaşık iki hafta sonra sürücü adaylarına açıklanmaktadır.

Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama

Tc Kimlik No Ehliyet Sorgulamak için Tıklayın


E-Devlet üzerinden Ehliyet Sınav Sonucu SorgulamaEhliyet Sınav Sonucu Sorgulama için sürücü belge numarası ile ehliyet alınan ili girmeniz gerekiyor. Ehliyet ile ilgili bilgilerin Sorgulaması için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. bu sorgulamayı yapabilmeniz için e-devlet şifrenizin mutlaka olması gerekiyor. e-devlet şifrenizi postanelerden 2 tl karşılığında alabilirsiniz.

E-Devlet üzerinden Ehliyet Sorgulamak için Tıklayınız

Verilen adreste aynı zamanda:

Trafik ceza sorgulama,Ehliyet ceza puanı sorgulama,,sürücü belgesi sorgulama,trafik ceza borcu sorgulama,araç ceza puanı sorgulama işlemleri yapılmakta.

Motoru taşıtınızdan dolayı aldığınız toplam ceza puanları için:

(Ehliyet Bilgilerinizden Faydalanarak) e devlet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/ sitesine e devlet şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki bağlantıdan e devlet şifreniz ile giriş yaparak sürücü belgesi ceza puanınızı sorgulayabilirsiniz.

Bu Yazımızda:

Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama, Tc Kimlik Numarasıyla Ehliyet Sorgulama Adresi, Tc Kimlik No ile Ehliyet Sorgulama, , Trafik ceza sorgulama,Ehliyet ceza puanı sorgulama,ehliyet sorgulama,sürücü belgesi sorgulama,trafik ceza borcu sorgulama,araç ceza puanı sorgulama, ehliyet, 13,

hakkında bilgi verdik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.