Kapat

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün 9 Ocak Perşembe izle

Anasayfa
Televizyon Dr. Feridun Kunak Show’da bugün 9 Ocak Perşembe izle

ekranların sevilen programı Dr. Show izleyicisini bilinçlendirmeye devam ediyor. Dr. Show’da bu bölüm beyin sağlığı hakkında çok önemli bilgiler ekrana taşındı. Videodan 9 Ocak Perşembe günü ekrana gelen programın tamamını izleyebilirsiniz.

Programda “Unutkanlık neden olur? Unutkan olmamak için neler yapılması gerekir? Unutkanlık Alzheimer belirtisi midir? Beyin kanaması nedir? Beyin kanaması neden olur? Beyin kanaması nasıl önlenir?” soruları yanıtlandı.

Dr. Feridun Kunak, beynin çalışabilmesi için B12, D vitaminin iyi olmasını, su içilmesi gerektiğini, aksi halde beynin çalışmayacağını, unutkanlık olabileceğini söyledi.

Feridun Kunak, içerisinde havuç, yaban mersini, avokado ve ginkgo biloba olan beyin sağlığını koruyan sirke tarifini izleyicilere aktardı. Kunak, sirkeyi yirmi gün bekletip süzdükten sonra günde bir fincan içilmesini tavsiye etti.

Programda ayrıca Kunak, içerisinde süt, tahin, ceviz, yerfıstığı ve bal olan zihin açan karışım yapımını ekrana getirdi. Kunak, şeker hastası olanların bal koymamalarını söyledi.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:20’de Kanal 7’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.