Kapat

Diriliş Ertuğrul 133. bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Fragman Diriliş Ertuğrul 133. bölüm 2. fragmanı izle!

Başrolünü ’ın oynadığı ‘’ dizisi, 5. sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Ulaştığı reyting rakamlarıyla kırılması zor rekorlara imza atan TRT’nin fenomen dizisinin ekibine son olarak flaş bir isim daha dahil oldu. , İlker Aksum, Hande Soral, Didem Balçın, ve Nurettin Sönmez gibi isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla beğeni toplayan ‘’un ekibine, ünlü oyuncu katıldı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 132. yeni bölümü 23 Ocak Çarşamba günü izleyicilerle ekranında buluştu. Dizinin yeni bölümünü ise 30 Ocak Çarşamba günü ekranda olacak. 133. yeni bölümde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Videodan dizinin 2. bölümden detayları izleyebilirsiniz.

Dizinin 132. bölümünde yaşananların özeti:

Ertuğrul, kurduğu oyun sayesinde hem İlbilge’yi kaleden kurtarmayı başarmış hem de Uranos ve Dragos’u kullanarak Moğollara verilen altınları geri almak için hamle yapmıştı. Ertuğrul bu hamlesinde muvaffak olup ahalinin hakkı olan altınları geri alabilecek mi? Ertuğrul, evlilik hususunda ise Sırma’yı değil İlbilge’yi eş olarak seçmişti. Ertuğrul’un bu kararının altında yatan neden nedir?

Bu evlilik neticeye ulaşabilecek midir? Ertuğrul, evlatlarına bu durumu nasıl açıklayacak? Bilhassa Osman’ın bu evliliğe karşı verdiği tepki karşısında Ertuğrul ne yapacak? Ertuğrul’un kendisini isteyeceğini düşünen Sırma ise, bu beklenmedik duruma karşı ne yapacak?

Ertuğrul, tüm bunların yanında düşmanlarının cezasını kesebilecek mi? Artuk’un intikamını Emir Bahaeddin’den sorabilecek mi? Ertuğrul, Türk obalarını katleden Albastı’nın gerçekte kim olduğunu öğrenebilecek mi? Dragos, Ertuğrul’u öldürmek için ne yapacak? Ertuğrul, üzerine oynanan tüm bu oyunları bertaraf edebilecek mi?

KÜNYE
Yapım: Tekden Film
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Metin Günay
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Serdar Özönalan
Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral,Didem Balçın,Cengiz Coşkun,Nurettin Sönmez,Ali Ersan Duru,Kayra Şenocak,Burçin Abdullah,Uğur Karabulut,Rümeysa Arslan,Arif Diren,Muhammed Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu,Celal Al,Hakan Serim,Edip Zeydan,Melikşah Özen,Oğuzhan Yarımay,Ali Buhara Mete,Orçun İynemli,Şafak Başkaya,Aytek Şayan,Halit Özgür Sarı,Ali Savaşçı,Çağla Naz Kargı,Enes Göçmen,Muhammed Emre Kaya,Armağan Oğuz,Kimya Gökçe Aytaç,Koray Şahinbaş,Aysun Demir,Esra Balıkçı,Beyzanur Mete
ve Ayberk Pekcan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.