Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Bizim Hikaye 55. Bölüm Fragmanı İzle! Fikri için kötü sürpriz!

Anasayfa
Fragman Bizim Hikaye 55. Bölüm Fragmanı İzle! Fikri için kötü sürpriz!
Ilvi Many GEOs

Fox TV’nin sevilen dizisi , 31 Ocak Perşembe akşamı 55. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak ve Reha Özcan’ın baş rolünde oynadıkları dizinin 55. bölüm tanıtımı yayınlandı. Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Dizide Fikri, eline geçen bir kağıtta, aracıyla ilgili sigortadan bir ödeme çıkmasıyla büyük mutluluk yaşıyor ama ödemeyi almaya gittiğinde de kötü bir sürprizle karşılaşıyor!

Bizim Hikaye 54. ve son bölümünde neler olmuştu? İşte detaylar:

Barış’la Filiz yeni hayatlarının düzenini oturtmaya çalışırlarken, hayatlarına Barış’ın kardeşi olduğunu iddia eden Merve adında bir genç kız düşer. Merve, tek derdinin Servet’in kızı olduğunu ispatlayıp babasının servetinden payına düşeni almak olduğunu iddia etmekte ve Barış’tan yardım istemektedir.

Barış, sırrını bilen bu tekinsiz kızdan o kadar kolay kurtulamayacağının farkındadır ve aralarında zoraki bir işbirliği doğar. Filiz bir kez daha sevdiği adamın hayatından gelen sorunlarla baş etmeye çalışırken, bir yandan da kendi kardeşleri ve yeni işini idare etmeye çalışır. Tüm bunların arasında Filiz’in kardeşleriyle ilgili ciddi bir problemi gözden kaçırması kaçınılmazdır. Nihal ise Barış’ın hayatta olduğunu ispatlayabilmek için gizli bir planı harekete geçirmekte gecikmez.

:

Hazal Kaya

Reha Özcan
Yağız Can Konyalı
Nejat Uygur
Zeynep Selimoğlu
Alp Akar
Ömer Sevgi

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.