Kapat

Avlu Dizisi 27. Bölüm 3. Fragmanı İzle

Anasayfa
Fragman Avlu Dizisi 27. Bölüm 3. Fragmanı İzle

, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. , ve ’nin başrollerinde yer aldığı Avlu dizisinin 27. yeni bölümü 24 Ocak Perşembe akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlanmaya devam ediyor.

3 hafta boyunca reklam azlığı nedeniyle diziler ara vermişti. Avlu dizisi de bu süreçte ekranda yer alamadı. 27. yeni bölümü merakla bekleyen dizinin hayranları videodan 3. fragmanı izleyebilir. Yeni bölümden detaylar videoda yer alıyor.

Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Avlu dizisinin son yayınlanan 26. bölümünde yaşananların detayı şöyle:

Azra’nın son hamlesi Deniz’i büyük hayal kırıklığına uğratmıştır. Zerrin, ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır.

Kudret, gözlerini Özge’nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır. Özge’nin aklında tek bir soru… Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir? Tüm bunlar yaşanırken bir yandan da Öykü’nün yılbaşı heyecanı tüm avluyu yavaş yavaş sarmaktadır.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.