Kapat

Payitaht Abdülhamid 68. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 68. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

ekranlarında 28 Aralık Cuma akşamları yayınlanan dizisinin 67. bölümünde Abdülhamid, kardeşinin arkasından ne işler çevirdiğini öğrenmeye çalıştı. ve ’in başrollerinde yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisine bu sezon Gürkan Uygun, , Sedef Avcı, gibi önemli isimler katılmıştı.

Dizinin 68. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. 4 Ocak Cuma günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak olan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Videodan 67. bölümden başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

İşte 67. bölüm özeti: Sabahattin gitmiş, ancak sarsıntısı dinmemiştir. Abdülhamid bu kaçırılma olayında kimlerin parmağı var, ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu kez celali sabrını aşmış, gözünü karartmıştır Abdülhamid… Tek tek işin mesulleriyle görüşürken karşısına en güvendiği paşalarından biri çıkar.

Seniha’nın da Sabahattin’in kaçırılmasında düşmanla işbirliği yaptığını anlayan Abdülhamid, Seniha’nın kimlerle işbirliği yaptığını öğrenmek için kardeşini de sınar. Bu arada Bidar da Naime’yi korumak için zan altında kalmış ve Abdülhamid tarafından saraydan uzaklaştırılma cezasına çarptırılmıştır.

Halil Halid tam Samuel’i ele geçirmişken, İngiliz sefirin araya girmesiyle işler tersine döner. Samuel serbest kalır. Halil Halid ise tutuklanır. Hapiste onu zor günler beklemektedir. Tatar ve arkadaşları ise onu kaçırmanın yollarını ararlar.
Abdülhamid’in üzerlerindeki kuşkusundan kurtulabilmek için şer ittifakının yaptığı tertip en çok Mahmut Paşa’nın canı yakar.

Seniha oğlundan sonra kocasını da mı kaybedecek? Bidar, Abdülhamid’e sonsuza dek veda mı edecek? Halil Halid kendini aklayacak bir yol bulabilecek mi? Fuat’ın yalan söyleyip söylemediğini sınamak isteyen Abdülhamid, hainlerin gerçek yüzünü ortaya çıkartabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.