Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kalk Gidelim 52. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Kalk Gidelim’in büyük avantajı

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 52. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Kalk Gidelim’in büyük avantajı
ali express TR

dizisinin 51. yeni bölümü 29 Aralık Cumartesi günü ekranında izleyicilerle buluştu. , Ufuk Özkan, , Ayça Varlıer ile Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin bu bölümünde neşeli anlar vardı. Kalk Gidelim dizisi 2018 yılını bu bölümle tamamlamış oldu. 2019 yılında ise Ocak ayında özel kanallar dizilerinin yeni bölümlerini ekrana sürmeyecek. Çünkü yeterince reklam olmayacağından zarar etmek istemiyorlar.

İşte bu durum Kalk Gidelim dizisi için büyük avantaj anlamına geliyor. TRT1 dizileri reklam azlığı olsa bile yayına devam edecek. Kalk Gidelim’in 52. yeni bölümü 5 Ocak Cumartesi günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 52. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz. .

Kalk Gidelim 51. ve son bölümde yaşananların detayı şöyle:

Sevda, küçük oğlan Halim evlendi büyüğü evlenmedi diye dertlenir ve Seyfettin’le konuşup Samim’i evlendirmek için harekete geçer. Samim ise evlenme niyetinde değildir. Cennet ise uzun bir aradan sonra köye abisiyle gelir ve Sevda’nın gelin getirme heyecanını katlarken diğer yandan Samim ile Cennet arasında umulmadık bir durum cereyan eder.

Artık herkes Cennet yüzünden Samim’in ince hastalığa tutulduğunu düşünür. Mustafa Ali de abisi Seyfettin’i Samim’in değişik halleri hususunda uyarınca, Samim’in kendine zarar vereceğini düşünen Sevda ve Seyfettin oğullarını gözlem atına alırlar. Diğer yandan Halim ise Badegül’e bir çift bebek patiği hediye eder. Badegül oldukça duygulansa da asıl niyetleri yeni alacakları arabanın dikiz aynasına asmaktır. Nuriye bebek patiğini Badegül’ün odasında görür ve bir anda Badegül’ün hamile olduğu kadınlar arasında yayılır.

Sevda bir yanda Samim için üzülürken diğer yandan torun heyecanını yaşamaktadır. Şakir Dudu, Veli ile Duru cephesinde ise durum daha da vahim bir hal alır. Ailelere karşı güven verip işlerine güçlerine koyuldukları halde beklenmedik aksi bir durumla bir anda yine Dal Ailesi’nin gözünden düşerler. Ercan’la ilgili planları Veli ile Şakir’in çıkış yoludur. Fakat Ercan ise Meryem’le nişanlılığın keyfini çıkarmaktadır.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.