Kapat

Ağlama Anne 9.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Ağlama Anne 9.Bölüm 2. Fragmanı

9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ağlama Anne dizisinin yeni bölümü 2 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Özlem’in sevdiklerini kaybetme korkusuyla şuursuzca yaptıkları herkesin huzur ve düzenini bozar. Adnan, Özlem’e boşanma davası açmak için harekete geçer.

Mert, ormanda Zeynep’in ayakkabısını bulunca deliye döner. Olan biteni Damla’ya anlatmaya karar verir ancak Ali Osman buna engel olur.

Alev, Zeynep’e kavuşamadan kaybetmenin acısıyla, geçmişin zehrini babasına kusar. Hasan’ın kocamış yüreği Alev’in bıçak gibi sözlerine dayanamaz.

Nerede olduğunu bile bilmeyen Zeynep eli kolu bağlı korkuyla beklerken, Çetin, Özlem’in oynadığı oyunu çözer ve krizi kendi namına fırsata çevirir.

Alev’e, Zeynep’i bulacağının sözünü veren Ali Osman, Çetin’in isteklerini yerine getirecek mi? Zeynep kurtulursa, Damla’yla arası eskisi gibi olacak mı? Alev sonunda hayallerine kavuşup kızına sarılabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.