YouTube ’tan video nasıl indirilir? İşte en iyi ücretsiz 5 program
YouTube ’ta hoşlandığınız bir videonun hep aynı yerde durma garantisi yok. Üstelik YouTube videolarını çevrimdışı izlemek de muhtemel değil, tabi YouTube Go gibi bir uygulama kullanmıyorsanız. Ancak YouTube Go yalnızca telefonda çalışıyor ve videoları düşük çözünürlüklü olarak indirdiğini biliyoruz.
Aşağıda sıralanan YouTube indirme programları, yalnızca bu gidişatlarda değil, yavaş internet irtibatını atlatma, müzik kliplerini ve video podcast ’lerini gizleme gibi emellerle de kullanılabilir.
En iyi fiyatsız YouTube indirme programları devamlı olarak değişiyor.

İşte Chip ’in Mayıs 2018 itibariyle derlediği liste:

1. 4K Video Downloader

YouTube üzerinden süratli ve meselesizce video indirmek istiyorsanız, en iyi alternatif 4K Video Downloader. Video URL ’sini kopyalayın, Paste URL ’ye tıklayın, formatı, niteliği ve konumu seçin. Hepsi bu kadar. 3D ve 360 derece videoları da indirebilirsiniz.
2. WinX YouTube Downloader
WinX YouTube Downloader, YouTube, Facebook, Vimeo ve Dailymotion gibi bir hayli popüler siteden video indirebiliyor. Kullanımı 4K Video Downloader kadar basit. URL ’yi yapıştırıp çıktı formatını ve niteliğini seçmeniz yeterli. WinX YouTube Downloader, mevcut olduğunda 4K video indirebiliyor ancak 3D ve 360 derece videoları indiremiyor.
3. aTube Catcher
aTube yalnızca YouTube değil, bir hayli video sitesinden video indirebiliyor. İndirilen videolar, onları izlemeyi tasarladığınız aygıt için otomatik olarak dönüştürülebiliyor.
4. Any Video Converter Free
Any Video Converter Free, piyasadaki en iyi YouTube video indirme programlarından bir tanesi. Tek yetersizi, fiyatsız versiyonun bir kerede bir video indirmeye izin vermesi. İndirdiğiniz videoları kırpabilir, kolay efektler ve metinler ekleyebilirsiniz.
5. Free YouTube Download
Çok kolay bir video indirme programı olan Free YouTube Download, YouTube ’tan video indirmeye odaklanıyor ve işini iyi bir şekilde yapıyor. YouTube ’tan yapıştırdığınız URL ’yi birkaç tıklamayla PC ’nize indirebilirsiniz. Auto Download işlevini faalleştirirseniz, tıklamanıza da gerek kalmıyor. Birden fazla YouTube videosunu aynı anda indirebilir, bunları değişik formatlara anında dönüştürebilirsiniz.

Yorum

Daha yeni Daha eski