Georgia Fowler Kimdir Biyografisi

Georgia Fowler
Georgia Fowler
Georgia Fowler Biyografisi Victoria's Secret'in modellerindendir... [post_ad]-->

Georgia Fowler Biyografisi

Victoria's Secret'in modellerindendir.

Georgia Fowler, 18 Haziran 1992 tarihinde Auckland, Yeni Zelanda ’da doğmuştur. Babasının adı Peter Fowler ’dır. Auckland'daki Diocesan School for Girls'de okudu. Üniversite eğitimini Psikoloji üzerine yaptı.

Çocukluğu ve gençliği Avustralya ve Yeni Zelanda ’da geçen Georgia Fowler, on iki yaşında keşfedildi Kate Fowler adındaki ablası ile beraber bir model ajansına kaydoldu. Avustralya moda haftasında cool stili ile dikkat çekti. Dört yıl sonra IMG ile bir anlaşma imzaladı ve New York'a taşındı.

Georgia Fowler, 2010 yılında Harper's Bazaar dergisinin ve Vogue Girl Korea ve Harper's Bazaar Australia ve daha pek çok popüler dergide kapak resmi oldu.

2012 yılında Versailles'deki 2012 Coco Chanel defilesine katıldı.

56 kg. ve 1.76 cm boyunda olan Georgia Fowler, 2016 yılında İlk kez Victoria's Secret meleği oldu. 2017 yılında Selena Gomez'in ' It Is not Me ' adlı video klibinde oynadı.

Daha önce One Direction grubundan Harry Styles ile kısa süreli bir r, 2017 yılında da kısa süreli olarak Leonardo Di Caprio ile bir ilişki yaşadı.

Georgia Fowler, New York'ta yaşamaktadır.


Etiketler:georgia fowler age,georgia fowler people also search for,georgia fowler sister,georgia fowler selena gomez,georgia fowler instagram
Georgia Fowler Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 1/11/2018 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.