Alp Kavasoğlu Kimdir Biyografisi

Alp Kavasoğlu
Alp Kavasoğlu
Alp Kavasoğlu Biyografisi Makyaj Sanatçısı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Sema Çelebi ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır... [post_ad]-->

Alp Kavasoğlu Biyografisi

Makyaj Sanatçısı

Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Sema Çelebi ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.

Alp Kavasoğlu, 1981 yılında istanbul'da doğmuştur. 2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe bölümünden mezun oldu.

Alp Kavasoğlu, üniversiteden kette organizasyon koordinatorlugu yaptı. Ardından Loreal Profesyonel ürünler departmanında işe başladı. Daha sonrasında Mehmet Tatlı Akademi de eğitim ve Artistik direktörlüğü yaptı. 2010 yılında dünyaca ünlü trend vision yarışmasında yaptığı saç ve makyaj ile finalist oldu.

Dünyaca ünlü markalardan ve kişilerden eğitimler aldı. Aldığı eğitimlerle birlikte kendine özel eğitimler yarattı ve Türkiye'deki kuaförlere ve makyaj artistlerine eğitimler düzenledi. Verdiği eğitimleri arasında; mevsimsel renk analizi (house of color), kesim (vidal sassoon, bertham K, stefan academy, matrix craft), renk kimyası, toplam görünüm, topuz ve doku gibi eğitimler bulunmaktadır.

Mehmet Tatlı Akademi de eğitim ve Artistik Direktörlüğüne halen devam eden Alp Kavasoğlu aynı zamanda Maybelline NY Türkiye Offical Makep-up Artist' i olarak markaya hizmet vermeye devam etmektedir.

Şubat 2016 ayında TV8 ’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu ’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Sema Çelebi ile birlikte jüri üyeliği yaptı.


Etiketler:alp kavasoğlu eşi,youtube app,alp kavasoğlu kimdir,biography,photos
Alp Kavasoğlu Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 1/05/2018 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.