Kapat

2018 KPSS (Lisans) ÖSYM sınav giriş belgesi Sorgula

Anasayfa
Bilgi 2018 KPSS (Lisans) ÖSYM sınav giriş belgesi Sorgula
2018 KPSS (Lisans) ÖSYM sınav giriş belgesi Sorgula
2018 kpss lisans sinav yerleri osym sinav giris belgesi myturknet 1 - 2018 KPSS (Lisans) ÖSYM sınav giriş belgesi Sorgula

2018 KPSS (Lisans) sınav yerleri oldu! ÖSYM sınav giriş çıktısı…

(ÖSYM) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile yapılan lisans düzeyi KPSS sınavına katılacak adaylar için heyecan üst seviyede. Kamu Personeli Seçme Sınavından puan alıp, memuriyet hayali kuran adaylar, 2018 KPSS sınav yerlerinin açıklanıp açıklanmadığını ediyorlar. Peki 22 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak olan KPSS lisans sınavı giriş yerleri açıklandı. KPSS sınav giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak?

KPSS LİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULA!

ÖSYM’den yapılan açıklamada, KPSS lisans sınav yerleri 12 Temmuz 2018 saat 16.30 itibari ile www.osym.gov.tr üzerinde öğrenilebiliniyor.
KPSS LİSANS sınav giriş belgesi Sorgulamak için Tıklayınız


22 Temmuz 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM ’nin //ais.osym.gov.tr adresinden saat 16.30’dan itibaren T.C. numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAVA GİRERKEN ADAYLARIN YANLARINDA BULUNDURMASI GEREKEN BELGELER!

  • 2018 KPSS sınava giriş belgesi,
  • Nüfus Cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport,
  • Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların sınava girecekleri binanın kapısında sınavın başlama saatinden en az 1 saat önce hazır bulunmaları zorunludur.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz