Tuğba İldiz Kimdir Biyografisi

Tuğba İldiz
Tuğba İldiz
Tuğba İldiz Biyografisi Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır... [post_ad]-->

Tuğba İldiz Biyografisi

Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır. 8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Tuğba İldiz, 18 Aralık 1988 tarihinde istanbul, Üsküdar ’da doğmuştur. 6 Yaşından itibaren Olarak Artistik Cimnastik Sporuyla İlgilenen Tuğba İldiz ’in bu dalda 39 Madalyası vardır. Tuğba İldiz, ayrıca bu spor dalında antrenör ve hakemdir. Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü 4. sınıf ve İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. sınıfta eğitim görmektedir. Çevresinde bilinen rumuzu KOKOŞ ’tur.

6 yaşında profesyonel olarak artistik cimnastik ile tanışan Tuğbahip. 14 yaşından beri profesyonel olarak da dans etmekte olan Tuğba İldiz, aynı zamanda yaşam koçluğu da yapmaktadır.

Ajda Pekkan ve Muraz Boz'un dans ekibinde görev yaptı. Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır.

2008 yılında Show Tv ’de yayınlanan “Benimle dans edermisin” yarışmasına babası Ali İldiz ile birlikte katıldı.

Tuğba İldiz, TV8 ’de yayınlanan 27 Mart 2015 tarihinde 65. bölümünde “İşte Benim Stilim” yarışmasına misafir yarışmacı olarak katıldı.

Tuğba İldiz, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğui koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.


Etiketler:işte benim stilim,işte benim stilim 2016,hakan akkaya,ivana sert,uğurkan erez
Tuğba İldiz Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/26/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.