Noah Ringer Kimdir Biyografisi

Noah Ringer
Noah Ringer
Noah Ringer Biyografisi Aynı adı taşıyan başarılı canlandırma serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D. ’li genç sinema oyuncusu... [post_ad]-->

Noah Ringer Biyografisi

Aynı adı taşıyan başarılı canlandırma serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D. ’li genç sinema oyuncusu. Rol aldığı ilk sinema filmi ile Holywood yıldızları arasına girmeyi başaran Ringer ’ın gelecekteki projeleri arasında Cowboys & Aliens bulunmakta.
Noah Andrew Ringer, 18 Kasım 1997 tarihinde, Dallas, Texas, A.B.D. ’de dünyaya geldi. Çok genç yaşalarından itibaren tekvando sporu ile uğraşan ve hemen şimdi 12 yaşındayken siyah kuşak sahibi olmayı başaran Ringer, keza öyle fazla Uzakdoğu dövüş silahını başarıyla kullanmaktaydı.

Avatar canlandırma dizisinin büyük bir hayranı olan Ringer, Paramaunt Pictures ’ın film uyarlamasının başrolü için oyuncu seçmeleri açtığını duyunca evde kaydettiği ve ağırlıklı olarak dövüş becerilerini sergilediği bir videoyu şirkete yolladı ve de yapılan seçmeler sonucunda başrol için yerinde olduğu kanısına varıldı. Sanatkâr yönetmen M. Night Shyamalan ’ın kamera arkasından yer aldığı Son Hava Büküarakterini canlandırarak başrolde bulunan Ringer, bu filmde Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve de Slumdog Millionaire filmiyle Altın Küre ödülünü şampiyon Dev Patel ile beraber oynama şansını elde etti.

Ringer, Son Hava Bükücü filmindeki rol arkadaşları Nicola Peltz, Dev Patel ve Jackson Rathbone'la birlikte filmi tanıtmak üzere 27 Mart 2010 tarihinde, Nickelodeon Kids Choice Awards törenine katıldı.

Genç oyuncu 2011 yılında gösterime girmesi beklenen Cowboys & Aliens filminde Emmett karakterini canlandıracak.


Etiketler:noah ringer movies,noah ringer net worth,noah ringer now,noah ringer 2016,noah ringer age
Noah Ringer Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/19/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.