Neslihan Önder Kimdir Biyografisi

Neslihan Önder
Neslihan Önder
Neslihan Önder Biyografisi 2006 yılında Best model of Turkey (Türkiye'nin En İyi Modeli) seçilmiştir... [post_ad]-->

Neslihan Önder Biyografisi

2006 yılında Best model of Turkey (Türkiye'nin En İyi Modeli) seçilmiştir. Aynı yılın Best Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. 2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Neslihan Önder, 3 ocak 1987 tarihinde istanbul ’da doğmuştur.

Neslihan Önder, 2006 yılı(Türkiye'nin En İyi Modeli) seçilmiştir. Benzer yılın Best Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. Ardından ise 6 ay dek Çin ’de yaşadı. Çin ’de haftada üç reklam, bir ayda 40 tane katalog çekimlerine katıldı.

Çin ’den döner dönmez evlendi. 4 sene evli kaldı bu 4 senede mankenlik mesleğini de yapmadı. 2011 yılında “Feshion week” bir uçtan bir uca mesleğine geri döndü.

Halen Uğurkan Erez ajansına tabi manken olarak çalışmaktadır.

Neslihan Önder, 6 Aralık 2011 tarihinde Karagümrük Çetesi Operasyonu dahilinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Neslihan Önder, 2 yıl süren flörtün gerisinde 2008'de Adanasporlu eski futbolcu Erkan Ergun ile evlendi. 31 Mart 2011 tarihinde boşandılar. Volkan (d.2009) adında bir oğlu vardır.

Neslihan Önder, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV ’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu. Yapımcılığını Med Yapım'ın yaptığı 12 Nisan 2013'de birincil bölümü Show TV'den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Neslihan Önder, Asena Övünç Anlayışlı Olmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Günay Musayeva, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Acun Ilıcalı ’nın televizyon kanalı Tv8 ’de, Temmuz 2015 tarihinde başlayan “Durma Dans Et” adlı dans yarışmasında Tuğba Karaca sunuculuk yaptı. Programın jüri üyeleri ise Kemal Doğulu, Edis Görgülü, Cemre Kemer ve Neslihan Önder oldu.

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Tekrar Hikaye Serter'in sunuculuğunu oluşturacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Amblem Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.


Etiketler:işte benim stilim,işte benim stilim ünlüler,işte benim stilim 2016,hakan akkaya,ivana sert
Neslihan Önder Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/18/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.