Son Yayınlar

recent

Koray Avcı (müzisyen) Kimdir Biyografisi

Koray Avcı (müzisyen)
Koray Avcı (müzisyen)
Koray Avcı (müzisyen) Biyografisi Koray Avcı, söylediği şarkılar ile sosyal medyada çok paylaşılan müzisyendir... [post_ad]-->

Koray Avcı (müzisyen) Biyografisi

Koray Avcı, söylediği şarkılar ile sosyal medyada çok paylaşılan müzisyendir.

Koray Avcı (müzisyen), 1984 yılında Ankara ’da doğmuştur. Aslen Erzincan Tercan'lıdır. Muğla Üniversitesi Fizik Mühendisliğinden mezun oldu. Çankaya Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Muğla ’da üniversite hayatı devamlan bir arkadaşının yanına oturup şarkı söylemesiyle hayatı değişir. O günden daha sonra sokaklarda şarkı söylerler. Mektep bittikten sonradan Ankara'ya dönen Koray Avcı, daha önce çıktığı hiç bir yerde sahne alamaz. Bu kez sıra Ankara sokaklarındadır. Bir başka gitarcı arkadaşıyla beraber sokaklarda, hatta toplu taşım araçlarında çalmaya başlarlar. Bir gün metroda söylediği şarkının bir genç göre kaydedip paylaşılması ve bu videonun fazla alaka görmesi üstüne, Koray kendi videolarını çekip sosyal medyada yayınlamaya başlar. Sosyal medyada alaka odağı olur ve paylaştığı videolar önemli izleme sayılarına ulaşır.

Birçok konser programlarına katıldı. Şarkıları seslendirdiği anda verdiği gülümseme yüzünden kendisine dinleyicileri göre konulan "Sesi Tebessüm Eden Adam" lakabıyla bilinmektedir.

Sesi gülen adam olarak ismini duyuran Koray Avcı; Neşet Ertaş, Volkan Konak, Nurettin Rençber, Ahmet Kaya, Iftihar Akın gibi çoğu sanatçının efsaneleşmiş eserlerini kendi yorumuyla tekrar gün yüzüne çıkarmaktadır.

Koray Avcı, 2015 yılında DokuzSekiz Müzik Plak şirketinden “Aşk ile” adlı ilk solo albümünü çıkardı.

Albümleri :
2015 - Aşk ile


Etiketler:koray avcı kimdir alevi,koray avcı yanımda sen olmayınca indir,koray avcı ve ailesi,koray avcı hoşgeldin akor,koray avcı zülfikar kolyesi
Koray Avcı (müzisyen) Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/13/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.