İsmail Baki Kimdir Biyografisi

İsmail Baki
İsmail Baki
İsmail Ölümsüz Biyografisi İsmail Ebedi Tuncer, 1 Haziran 1977 tarihinde istanbul, Şişli ’de Hürriyet mahallesinde 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olarak doğmuştur... [post_ad]-->

İsmail Ölümsüz Biyografisi

İsmail Ebedi Tuncer, 1 Haziran 1977 tarihinde istanbul, Şişli ’de Hürriyet mahallesinde 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olarak doğmuştur. Aslen Ordu Mesudiye ’lidir. 1984 yılında Bağımsızlık mahallesinde Bağımsızlık İlkokulu ’nda başladı. Ortaokulun birincil senesini Kuştepe Lisesi ’nde okuduktan sonra Ümraniye ’ye taşındı orta ve lise eğitimini Nevzat Ayaz Lisesinde tamamladı. Asıl mesleği grafikerliktir.
1999 yılında askerlik hizmetini tamamladı.

2001 yılında yapımcılığını Hıncal Uluç ’un üstlendiği, sunuculuklarını Ali Kocatepe ve Akarsu Erdoğan ’ın yaptığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tele Pazar programında naklen yayın skeçleriyle ekranlardaydı.

2003 yılının ilk ayında Radyo Klas ’da program yapmaya başladı. Bir spor kanalında “Komiglig” adlı spor eğlence programı ve hem “Magazin Rüzgârı” adlı programda parodilerde irtifa gösterdi.

2008 yılında KanalTürk Televizyonunda “Meşhurlar Perdesi” adlı komedi; Karagöz ve Hacıvatlı gölge oyunu tarzındaki programda, Recep İvedik, Cem Yılmaz, Kemal Sunal (İnek Şaban) gibi komedi ustalarının karakterlerini seslendirdi.

TV8'de Yavuz Seçkin ’in sunumuyla yayınlanan "Joker" adlı şaka programında ve tekrar TV8'de "Co-Medya" isimli programda atama aldı. Kanaltürk ekranlarında “Medyatip” isimli espri programında görev aldı.

İsmail Ebedi 5 Ekim 2009 ’da Pal FM bünyesinde program yapmaya başlamış ve 26 Ağustos 2011 ’den itibaren radyoculuğa ara vermiştir.

2011 sonlarında TRT 1 ekranlarında “Tonga” isimli dar kamera veri yarışması sunuculuğu üstlenen İsmail Ebedi, TNT ekranlarında İSMAİL adlı programıyla izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. “İsmail Ebedi Tv” isimli eğlence programı ile FOX ekranlarında oldu.

Bilhassa kendini taklit mecrasının dışına çıkarıp, meydana getirdiği benzersiz tiplemeleri ile takdir topladı. Bu benzersiz tiplemelerin başında gelen Değişmez Kanca aniden görsel ve sosyal medyada fenomen haline geldi.

22 Mart 2013 tarihinde vizyona giren “Sabit Kanca” filminde başrol oynadı. Filmde Halil Sezai ’de oynadı.

İsmail Ölümsüz, evli ve 2 çocuğu vardır.

2014 yılında yapılacak olan Acun Ilıcalı ’nın hazırlayıp sunduğu “Survivor” yarışmasında İsmail Sonsuz de yarışacak.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Kültürlü, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Filmleri :
2013 - Sabit Kanca
2011 - Hayrettin
2009 - Borak
2005 - Erkek Tarafı (Dizi)
2005 - Talih Değilmiş (Dizi)


Etiketler:ismail baki film,ismail baki tuncer,ismail,baki,tuncer
İsmail Baki Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/15/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.