İrina Shayk Kimdir Biyografisi

İrina Shayk
İrina Shayk
İrina Shayk Biyografisi Rus asıllı manken İrina Shayk, 6 Ocak 1986, Yemanzhelinsk, Çelyabinsk Oblastı, Rusya ’da doğmuştur... [post_ad]-->

İrina Shayk Biyografisi

Rus asıllı manken
İrina Shayk, 6 Ocak 1986, Yemanzhelinsk, Çelyabinsk Oblastı, Rusya ’da doğmuştur. Tatar asıllıdır.Tam adı İrina Şeyklislamova ’dır. Babasının adı Valeriy ve annesinin adı Olga'dır. Tatyana adında kız kardeşi vardır. Soyadını uzunluğu ve akılda kalması kuvvet olduğu için Şayk olarak değiştiren hoş manken, kariyerindeki en kayda değer adımları 2007 yılında Sports Illustrated'in bikini özel sayısına verdiği pozlarla attı.

İrina Shayk, 2004'te Chelyabinks'ten Moskova'ya yaptığı bir gezi sırasında keşfedildi. Kısa sürede Anne V, Daniella Sarahyba ve Natasha Poly gibi meşhur mankenlerin de ajansı olan Traffic ile bir anlaşma imzaladı.

Rus asıllı manken. 2007 yılından günümüze kadar yaptığı çeşitli modellik çalışmalarıyla tanınır. Düzgün fiziği fazla sayıda ajansın dikkatini çekmiş, özellikle bikinili pozları ile birçok dünyaca ünlü derginin uluslararaızı olmuştur.

Rus manken İrina Shayk, bir moda ajanı göre keşfedildiğinden bu yandan artı uzun vakit geçmedi. Ama o sadece 4 yılda hem ülkesinin ayrıca de dünyanın en favori mankenleri arasına girdi.

İrina Shayk, Rusya'nın en seksi 50 kadını arasında birinciliğe yükselen model keza milletlerarası en iyi model unvanına sahiptir.

2010 yılından beri Real Madrid'in meşhur futbolcusu futbolcu Cristiano Ronaldo ile birliktedir. Ocak 2015 ayında ayrıldılar.

İrina Shayk, The Book of Bra' adlı kitabının tanıtımı ve bir mağazanın açılışı için 17 Nisan 2012 tarihinde istanbul'a geldi.

Nisan 2015'ten sonradan "Bradley Cooper" ile birlikte olmaya başladı. Mart 2017 yılında kızları Lea de Seine Shayk Cooper dünyaya geldi.

Filmleri :
Oyuncu :
2014 - Herkül: Serbest Savaşçısı (Megara) (Sinema Filmi)


Etiketler:
İrina Shayk Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/17/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.