İrem Derici Kimdir Biyografisi

İrem Derici
İrem Derici
İrem Derici Biyografisi İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde istanbul ’da doğmuştur... [post_ad]-->

İrem Derici Biyografisi

İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde istanbul ’da doğmuştur. Annesinin adı Jale Ediz, reklamcılık yapan babasının adı Hulusi Derici ’dir. 4 yaşında org çalmaya başladı. İrem 5 yaşında iken anne- babası boşandı. İlkokula sırası gelmişken Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitime başladı lise bitene kadar devam etti. Işık Lisesinden mezun oldu. 16 yaşında iken bir burun estetik ameliyatı oldu. İstanbul Data Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programına devam etti.
16 yaşından beri Beyoğlu ’nda kulüplerde ‘Monopop ’ adlı g

Üniversiteden mezun olduktan daha sonra babasının yanına reklam ajansında 8 ay çalıştı. Reklamcılıktan kurtulup şarkı bildirmek için çareyi ‘O Ses Türkiye ’ye katılmakta gördü.

Acun Ilıcalı‘nın sunduğu 2011 yılında Mustafa Sandal, Hadise Açıkgöz, Hülya Avşar ve Murat Boz'un jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Güya finalde elendi.

Melih Nazik ’ın bugüne değin hiç duyulmamış son bestesi “Bensiz Yapamazsın” ile müzik dünyasına süratli bir antre yaptı. Mayıs 2013′de “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” adlı single ile Türkiye ’de fırtına gibi esti. Sözü ve müziği Sezen Aksu ‘ya ait şarkının klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak bir rekora imza attı.

2014 yılının başlarında Neşet Ertaş şarkısı olan "Neredesin Sen"i coverlayarak bir tekli çıkardı.

İrem Derici asıl çıkışını 15 Nisan 2014′de “Kalbimin Tek Sahibine” adlı şarkı ile yaptı. Piyasaya çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en fazla dinlenenler” arasına giren şarkı internet ortamında azami indirilen ve dinlenen şarkı olma başarısını elde etti.

15 Nisan 2014'de son teklisi ‘Kalbimin Tek Sahibine ’ ise yaklaşık olarak nikah-düğün organizasyonlarının devlete ait şarkısı oldu. 2014 yılında Altın Kelebek Ödülleri, En Iyi Çıkış Yapan Sanatkâr ödülünü kazandı.

İrem Derici, 13 Eylül 2014 tarihinde radyocu, aranjör Rıza Esendemir ile evlendi. Sağ elinin bileğine eşinin adını vurma yaptırdı. 14 yaşında iken de sol kolunun altına latince “iblis dürttü” yazar dövme yaptırmıştır. 21 Mart 2016 tarihinde boşandılar.

İrem Derici, Mayıs 2016 ayından itibaren Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile 2017 Temmuz ayına kadar birliktelik yaşadı.

6 Haziran 2016 tarihinde Danimarka'nın Kopenhag şehrinde bu sene 7ncisi düzenlenen Anadolu Kültür Günleri'nde sahne aldı.

2017 yılının Haziran ayında Kanal D ekranlarında meşhur isimlerin 3 ’er şahsiyet ekipler halinde, altı bacak yarışacakları programda "Eğlenmene Bak" yarışmasının sunuculuğunu üstlendi.

Albümleri :
2012 - Bensiz Yapamazsın (Single)
2013 - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Single)
2013 - İki (Maxi Single)
2014 - Neredesin Sen (Single)
2014 - Kalbimin Tek Sahibine (Single)
2014 - Üç (Maxi Single)
2015 - Değmezsin ağlamaya (Single)
2015 - Aşk eşittir biz (Single)
2016 - Dantel


Etiketler:irem derici youtube,irem derici bazı aşklar yarım kalmalı,irem derici kalbimin tek sahibi,irem derici instagram,irem derici şarkıları
İrem Derici Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/15/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.