Haktan Akdoğan Kimdir Biyografisi

Haktan Akdoğan
Haktan Akdoğan
Haktan Akdoğan Biyografisi Analist, ufolog Sirius UZAYLI Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanıdır... [post_ad]-->

Haktan Akdoğan Biyografisi

Analist, ufolog

Sirius UZAYLI Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanıdır. Türkiye'de UZAYLI ve dünya dışı varlıklar dendiğinde akla gelen ilk isimdir.

Haktan Akdoğan, 1965 yılında İzmir ’de doğmuştur. Bilinmeyene olan merakı çocuk yaşlarda seyrettiği “Uzay Yolu” dizisiyle başlayan Haktan Akdoğan,1985 yılında ABD'de New York ’a üniversite eğitimi için gittiğinde; tanımlanamayan uçan cisimler olarak tanıdık UZAYLI'lar ile ilgili çoğu rahat olgu ve evrak olduğunu öğrendi. 1996 yılına kadar ABD'de 11 sene yaşadı.

1996 yılında Türkiye'ye döndüğünde Star TV, Kanal 6 ve Flash TV kanallarında yayınlanan UFO Gerçeği isimli 52 bölüm olarak çekilen belgesel içerikli programı hazırlayıp sundu.

Haktan Akdoğan, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanıdır. Uluslararası Uzay - UZAYLI ve Paranormal Kongreler Birliği Avrupa Direktörlüğü görevi de yapan Haktan Akdoğan, bununla birlikte 4. Milletlerarası UZAYLI Müzesi Kurucusudur.

18 Ocak 2001 tarihinde Türkiye'de bir ilk, Dünyada 4. olan İstanbul Milletlerarası UFO Müzesi'ni kurdu. 2011 yılı başlarından itibaren müzeyi mobil ışık halkası getirerek önceleri İstanbul ’daki bir fazla AVM.lerde sergilemiş, yaz mevsimlerinde de Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi genelindeki illerde de turlarına devam etmiştir.

Dünyanın çoğu uygun dünya dışı hayat üstüne düzenlenen uluslararası kongrelerde konuşmacı olarak gösteri edilip katıldı.

www.siriusufo.org web sitesinden daha geniş data edinebilirsiniz.


Etiketler:
Haktan Akdoğan Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/16/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.