Gülşen Yüksel Kimdir Biyografisi

Gülşen Yüksel
Gülşen Yüksel
Gülşen Yüksel Biyografisi Ekranların en fazla izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Müge Dağıstanlı ile birlikte sunmaktadır... [post_ad]-->

Gülşen Yüksel Biyografisi

Ekranların en fazla izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Müge Dağıstanlı ile birlikte sunmaktadır.

Gülşen Yüksel, 1977 yılında Sivas'da doğmuştur.

Gülşen Yüksel, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü olan Gülşen Yüksel, uzun yıllar Sabah Gazetesi ’nde çalıştı.

2007 yılından itibaren Müge Dağıstanlı ile birlikte dağıtılmış televizyon kanallarında magazin programları yaptı.

2015 yılında ekranların en fazla izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk'te Müge Dağıstanlı ile birlikte sundu. 2015 yılının eylül ayından itibaren Show TV ’de yayınlandı.

Gülşen Yüksel, 21 Aralık 2012 tarihinde Vestel Grubu ’nun ARGE şirketi olan VESTEK ’in Genel Müdürü Metin Salt ile evlendi.

22 Şubat 2016 tarihinden itibaren 17 Şubat 2017 tarihine değin Müge Dağıstanlı ile birlikte Kanal D'de “Renkli Sayfalar” adlı programı sundu.

Kanal D'den ayrıldıktan sonra Şubat 2017 ayında Fox TV ile anlaşarak Müge Dağıstanlı ile birlikte Mart ayının birincil haftalarında yayına gireceği bir magazin programı ile ekranlarda olacaklar.


Etiketler:gülşen yüksel hamile,gülşen yüksel instagram,gülşen yüksel salt instagram,gulsen yuksel muge dagistanli,gülşen yüksel salt twitter
Gülşen Yüksel Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/19/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.