Ertem Şener Kimdir Biyografisi

Ertem Şener
Ertem Şener
Ertem Şener Biyografisi Spor spikeri ve spiker... [post_ad]-->

Ertem Şener Biyografisi

Spor spikeri ve spiker.

Star Tv'de anlattığı Şampiyonlar Ligi maçları tamamen ismini duyurdu.

Ertem Şener, 18 Temmuz 1975 tarihinde Malatya ’da doğmuştur. istanbul 50. Sene İNSA Lisesi ’ni bitirdikten sonra Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ’nden mezun oldu.

1995 yılında bir radyoda çalıştı. Arkasından Muğla ’da yöresel bir televizyonda ve ardından TGRT ’de 1996 ’da profesyonelliğe adım attı. Burada İtalya Seri maçlarının anlatımını yaparken, spor bültenleri ve program sunuculuğu da yaptı. Fazla kısa bir vakit Kanal 6 ’da çalıştı. 1997 Ağustos ’un da Star TV ’ye aktarma oldu. Star TV ’de Şampiyonlar Ligi maçlarının anlatımı, sunumu, Telegol, Futbolig programlarının yapımcılığı-sunuculuğunu gerçekleştirdi. Star Tv'de anlattığı Şampiyonlar Ligi maçları doğruca ismini duyurdu.

2001 yılında İtalya ’da Fatih Terim ve Türk futbolcularının takibi için bir vakit Milano ’da özel bir haber ajansı adına çalıştı. 2002 yılında Star TV ’ye geri döndü.

Ertem Şener, Gülşen Şener ile evlidir. Ömer, Kerim ve Nurefşan adlarında 2 oğlu bir kızı vardır.

2012 yılında Kanal D'de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” isimli programı sundu.

TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika ’nın beşiği Kenya ’da gerçekleşen müsabaka programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Helin Avşar ve Taner Güngör ile birlikte Ertem Şener yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Işık Halkası Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışan ekip içindeydi.

Beyaz TV Spor Müdürü görevi yapan Ertem Şener, bununla birlikte Beyaz TV'de Beyaz Futbol ve Derin Futbol adlı programlarını sunmaktadır. Ertem Şener'in hazırlayıp sunduğu "BEYAZ FUTBOL" Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz'ın yorumlarıyla Pazar günleri 23:00'da BEYAZ TV ’de yayınlanmaktadır. Hem Pazartesi akşamları 23:00'da Ertem Şener yönetimindeki benzer kadro ile yine BEYAZ TV ’de Akıllara takılanlar, perde peşinde yaşananlar, konuşmaya yiğitlik edilemeyenler DERİN FUTBOL ’da masaya yatırılmaktadır.

Kendisine ait bir prodüksiyon şirketi ve ‘Medyahaber.com ’ haber sitesi vardır.

Ertem Şener, 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona giren "Adam mısın!" adlı sinema filminde “Beyaz Futbol” yorumcuları Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz ve Ertem Şener, televizyon stüdyosundan daha sonra film setinde buluştu.

Keza 20 Kasım 2016 tarihinden itibaren de Vatan gazetesinde köşe yazarlığı yapacaktır.

Ödülleri :
2012 - En İyi Sunucu Ödülü

Rol Aldığı Filmler :
2016 - Adam mısın! (Sinema Filmi)
1999 - Yıkılmadım (TV Dizisi)


Etiketler:ertem şener gülşen şener,ertem şener instagram,ertem şener eşi,beyaz futbol izle,ertem şener twitter
Ertem Şener Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/13/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.