Alpaslan Kaya Kimdir Biyografisi

Alpaslan Kaya
Alpaslan Kaya
Alpaslan Kaya Biyografisi h2> Farklı Alanlara Yönlendirilmiş aile şirketleri ve özel şirketlerde kurucu veya C düzeyinde yönetici olarak çalışan Mr.Kaya, dağıtılmış iş alanlarında ayrıntılı deneyim kazanmıştır... [post_ad]-->

Alpaslan Kaya Biyografisi h2> Farklı Alanlara Yönlendirilmiş aile şirketleri ve özel şirketlerde kurucu veya C düzeyinde yönetici olarak çalışan Mr.Kaya, dağıtılmış iş alanlarında ayrıntılı deneyim kazanmıştır. 2010 yılından bu yanlamasına Koçkaya Holding A.ş.'de Finansman Sorumlusu ve Idare Heyeti Üyesi olarak tayin yapmaktadır. Meanhwile, girişimci ruhuyla ona Kaleco Dış Ticaret ve Danışmanlık A.Ş.'yi kurmaya yöneldi. 2014 yılında İstanbul, Budapeşte, Beyrut ve Kiev dahil almak üzere dünyadaki farklı alanlara yönlendirilmiş şirket tarafından işletilen bürolarıyla ticaret faaliyetleri gerçekleştirdi.
Koçkaya Holding A.Ş.'de ule öncesi öteki aile firmalarına katkıda bulunmuştur Kale Oto Radyatör, Kale Nal A.S. ve Kayalar Bakır Alaşımları A.S. sırasıyla 2004-2012 ve 1998-2004 yılları aralarında gerçekleşti. Iş dünyası ve aile şirketlerinin operasyonlarının daha geniş bir perspektifine sahip edinmek için satış, pazarlama ve finans gibi bugüne değin vizyon sahibi edinmek için onu hazırlama amacına hizmet eden bu şirketlerin dağıtılmış bölümlerinde çalıştı. Florida, Florida Metropolitan Üniversitesi'ndeki üniversite eğitiminin önümüzdeki yıllar için içten temelleri oluşturduğu kaydedilmelidir.

Meslek kariyerinin yanı sıra Bay Kaya, tarafında başarılı bir şekilde diplomatik bir yaşam sürüyor. 2012 yılından beri Macaristan'ı Fahri Konsolos olarak gururla temsilcilik etmektedir. Bu sorumluluk çerçevesinde, ayrıca iki ülke arasındaki ilişkilere, ayrıca de kültür temsilcileri düzeyindeki idareli ve ekonomik seviyelerde katkıda bulunmak, Macar anıtlarını açma ve Macaristan'da Milli bayram anılarını düzenleme görevini üstlenmiştir. Bu çabalar Macaristan Devleti kadar göz ardı edilmemiştir ve 2015 yılında Bay Kaya, Macaristan Cumhurbaşkanı H.E tarafından bizzat Macar Merit Nişanını almıştır. Janos Ader. Türk tarihinin bu asalet notunu alması için dördüncü kişi oldu.


Etiketler:
Alpaslan Kaya Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/18/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.