Algın Erozan Kimdir Biyografisi

Algın Erozan
Algın Erozan
Algın Erozan Biyografisi Algın Erozan, 17 Şubat 1966 tarihinde İzmir ’de doğmuştur... [post_ad]-->

Algın Erozan Biyografisi

Algın Erozan, 17 Şubat 1966 tarihinde İzmir ’de doğmuştur. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Çocukluğu ve gençliği Ankara ’da geçmiştir. ODTÜ Istatistik Bilimi bölümünden mezun olmuştur. sonradan Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans çalışmalarına devam etti. Arkasından Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı.
1988 yılından bugüne, Bilişim ve Telekomünikasyon seararası firmalarda Proje Yönetimi, Program Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Iş Geliştirme departmanlarında yöneticilik yaptı. Birçok halk ve özel sektör projelerinde, proje / program yönetimi, ekip yönetimi, miktar yönetimi, kaynak yönetimi konularında yönetici ve danışman olarak yer aldı.

Proje Yönetimi konusundaki uzmanlığını Bilişim, Finans, İnşaat, Otomotiv, Yiyecek, Telekom ve Lojistik sektöründe etkinlik gösteren seçkin kurumların çalışanlarına Proje Yönetimi Kavramları ve Uygulamaları, PMP Hazırlık ve MS Project eğitimleri vererek pekiştirdi. 2008 – 2011 yıllarında bir GSM operatöründe Program Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürürken çalıştığı şirkette PMP hazırlık eğitimleri verdi ve bugüne kadar çoğu birey PMP sertifikasını almaya yargı kazanmıştır.

Üniversitelerde Proje Yönetimi konusunda konferanslar vermektedir

PMI ’nın PMBOK kılavuzunun 4.Baskısının ve 5.Baskısının Türkçeleştirme çalışmalarında yayımcı olarak çalışmıştır. Türkçe ’ye çevirilen Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu (PMBOK) ve Birleşmiş Standartlar Sözlüğü şu anda piyasadadır.

Algın Erozan, Türkiye ’de Proje Yönetimi standartlarının ve metodolojisinin oluşturulmasına katkıda bulunmuştur. PMI Türkiye chapter idare heyeti üyesi olup, 2014 yılında PMI Türkiye chapter başkanlık görevini üstlenmiştir.

Proje Yönetimi konusunda dünya standartlarını belirleyen ve merkezi ABD ’de bulunan Project Management Institute (PMI) üyesi olup, bu kurumdan PMP (Project Management Professional) sertifikasına sahiptir.

Proje Yönetimi konusunda, hem Türkiye ’de keza de yurtdışında eğitim ve danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir.


Etiketler:algın erozan,algın erozan biyografi,algın erozan kimdir,algın erozan resimleri,algın erozan fotoğrafları
Algın Erozan Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/19/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri diane555 tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.