Abdullah Kavukcu Kimdir Biyografisi

Abdullah Kavukcu
Abdullah Kavukcu
Abdullah Kavukcu Biyografisi Abdullah Kavukcu, 1973 yılında Erzincan ’da doğmuştur... [post_ad]-->

Abdullah Kavukcu Biyografisi

Abdullah Kavukcu, 1973 yılında Erzincan ’da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Erzincan ’da okuduktan sonra kazandığı Anadolu Lisesinde okumak için İstanbul ’a geldi. aynı zamanda ticareti öğrenmesi için babasının açtığı markette çalıştı. daha sonra Kapalıçarşı ’da ticari yaşamına devam etti.
Kapalıçarşı ’da edindiği ticari deneyimleri so yatırımlarla adından laf ettirmeye başlayan Abdullah Kavukcu ’nun ismi o yıllarda iş hayatında yakaladığı başarılar ile anılmaya başladı.

Abdullah Kavukcu; 2002 yılında Haluk Okutur ve Mehmet TARAKCI ile birlikte Simit Sarayını kurdu. 2009 yılında yeni bir yatırım olarak Türkiye ’de başta otoban Avm projesini gerçekleştirerek Parkshop Avm ’yi hizmete açtı.

2012 yılında Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Abdullah Kavukcu aynı zamanda Kavukcu Grup Idare Heyeti Başkanlığı görevini sürdürmekte, şirket bünyesindeki inşaat, yiyecek, idare ve danışmanlık gibi ayrı is kollarıyla da etkinlik göstermektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Abdullah Kavukcu iş hayatının yanı sıra öbür sosyal yükümlülük projelerinde de yönetici olarak yer almaktadır.

Abdullah Kavukcu, 3 Temmuz 2011 tarihinde SKY Türk spikeri İlkin Ündeş ile a evlendi. 2 çocukları vardır.


Etiketler:
Abdullah Kavukcu Kimdir Biyografisi Reviewed by My Turknet on 12/18/2017 Rating: 5
Tüm hakları saklıdır. Myturknet.com © 2014 - 2018
Destekleyen By Blogger, Tasarım by Myturknet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.