Facebook, Twitter vb. sosyal medya veya forum sitelerine kaydolmak için kullanabileceğimiz mail adresi almak çok kolay. Hem ücretsiz hem de hızlı bir şekilde hotmail ve gmail üzerinden mail adresi nasıl alınır yazımızın devamında detaylı bir şekilde anlattık.

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır - Hotmail'e Nasıl Kaydolunur


[post_ad] Hotmail hesabı açmanız için öncelikle BURAYA tıklayarak veya google'da hotmail yazarak ilk çıkan sayfaya tıklamanız gerekmektedir.

Açılan Sayfada Oturum Aç Bölümü sizi karşılayacaktır. Bizim yapacağımız işlem ise Oturum Aç bölümünün alt kısmında yer alan ''Microsoft hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun''  yazısına tıklayıp açılan sayfada bizden istenen bilgileri girip sayfanın alt kısmında yer alan ''Hesap Oluşturun'' butonuna tıklamamız gerekmektedir.

Dikkat: Kullanıcı Adı kısmındaki ''Yeni bir e-posta adresi alın'' yazısına tıklayarak açılacak bölümden @outlook.com, @outlook.com.tr veya @hotmail.com seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam etmelisiniz.

Diğer E-Posta Adresi Kısmında ise başka bir mail adresiniz bulunmuyorsa bir üst kısmında yer alan Telefon Numarası kısmını doldurmanız gerekmektedir.

Not: Tüm Bilgileri doğru ve eksiksiz girmemiz ilerde unutulan şifre veya hesap çalınmasına karşı tekrardan mail hesabını kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra hotmail hesabınız açılmış olacaktır.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır - Gmail'e Nasıl Kaydolunur


Gmail hesabı açmanız için öncelikle BURAYA tıklayarak veya google'da Gmail yazarak ilk çıkan sayfaya tıklamanız gerekmektedir.

Açılan Sayfada sağ üst köşede ''Oturum aç'' ve ''Hesap oluştur'' butonlarının yer aldığı bölümden ''Hesap Oluştur'' bölümüne tıklamamız gerekiyor.

Hesap oluştur butonuna tıkladıktan sonra gmail kaydolma sayfasına yönlenmiş olacak. Bu alanda bizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek ve son olarak sayfanın alt kısmında yer alan Google Hizmet Şartları'nı ve Gizlilik Politikası'nı kabul ediyorum bölümündeki alana tıkladıktan sonra  ''Sonraki Adım'' butonuna tıklamamız gerekmektedir.

Not: Mevcut E-Posta adresiniz kısmına daha önce var olan bir mail hesabınızı yazınız. Mail hesabınız yok ise bir üst kısmında yer alan ''Cep Telefonu'' kısmına cep telefonu numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra gmail hesabınız açılmış olacaktır.

Bu Yazımızda; hotmail kaydolma, e-posta kayıt, @hotmail.com, mail hesabı nasıl açılır, mail hesabı nasıl alınır, mail nasıl gönderilir, mail nasıl açılır, msn nasıl açılır, msn kaydol, hotmail nedir, hotmail hesabı, gmail açma, gmail giriş, gmail hesabi acma, ucretisz gmail acma, gmail nasil acilir, gmail kaydolma, gmail nasil alinir, @gmail hesabi açma, www gmail com, www.gmail.com mail adresi, gmail bedava açma Hakkında bilgi verdik.

Yorum

Daha yeni Daha eski