Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Ben Efsaneyim 2 izle Ben Efsaneyim Alternatif Son

Anasayfa
Eğlence Ben Efsaneyim 2 izle Ben Efsaneyim Alternatif Son
Ilvi Many GEOs

2007 yılında vizyona giren ve başrolünde ’in yer aldığı Ben Efsaneyim, dünya çapında elde ettiği 585 milyon dolarlık hasılatla birlikte başarılı bir işe imza atmıştı. Özellikle filmin 150 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmesi konusu olunca.

Bu başarısıyla birlikte sinema dünyasında Ben Efsaneyim 2 gelecek mi soruları dolaşmaya başladı. Bu soruya ilk cevap filmin senaryo ekibinde yer alan Akiva Goldsman’dan geldi. Kış Masalı filmiyle birlikte ilk yönetmenlik tecrübesini yaşan Goldsman, 2 filmiyle ilgli sorulan bir soruya şöyle bir cevap verdi;

“İkinci filmin çekilmesiyle ilgili bir çok denememiz oldu. Hatta bununla ilgili olarak Alternatif Son senaryosunu ortaya çıkardık. Özellikle ilk film öncesi senaryosu bir hayli ilgili çekici oldu. Hatta içerisinde hayvanat bahçesinden kaçmış ve virüse maruz kalmış fillerimiz de vardı.”

Ancak yaptığı açıklamayla birlikte filmin çekilip çekilmeyeceğine dair kesin bir bilgi yer almasa da, yapılan konuşmayla birlikte filmin en azından senaryosunun Goldsman’dan çıkmayacağını düşünebiliriz.

Ben Efsaneyim (I Am Legend) Film Konusu

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York’ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville’in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.
Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville’in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Kaynak: Wiki

“Ben Efsaneyim 2 izle Ben Efsaneyim Alternatif Son” üzerine 1 yorum

  1. Will Smith says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.