Kapat

2015 Seçim Sandık Görevlileri Ücretleri Ne Zaman Ödenecek, Hangi Bankaya Yatacak

Anasayfa
Bilgi 2015 Seçim Sandık Görevlileri Ücretleri Ne Zaman Ödenecek, Hangi Bankaya Yatacak
2015 Seçim Sandık Görevlileri Ücretleri Ne Zaman Ödenecek, Hangi Bankaya Yatacak
2015 Seçim Sandık Görevlileri Ücretleri Ne Zaman Ödenecek, Hangi Bankaya Yatacak 1

7 HAZİRAN 2015 GENEL SEÇİM SANDIK GÖREVLİ ÜCRETLERİ

Sandık başında görevli olan ve tüm gün görevlilerini devam ettiren sandık görevlilerin ücretleri halen yatmadı. Peki, sandık görevlilerin parası nereye yatacak ve en önemlisi sandık görevli çalışanların paraları ne zaman yatacak.
Ayrıntılar için yazının devamını okuyalım7 Haziran gününde sandıkta görev yapanların parası geçtiğimiz seçimlere göre 1 hafta geç yatması bekleniyor. böyle olunca sandıkta görevli olanlar paralarını 14-21 Haziran tarihleri arasında alabilecekler. Peki, sandık görevlileri parasını nasıl alacak derseniz paralar belirtilen hesaplara yatırılacak. Seçim ödeneğinden faydalanacak olanlar arasında sandıkta bire bir görev alanların dışında şoförler, hizmetliler, kâtipler ve bina sorumluları da yer alıyor. Ödemeler Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünün hesaplamaları doğrultusunda yapılacaktır. Seçim çalışmasında görev almasına rağmen ücret alamayacak olanlarda var. Güvenlik kuvvetleri alacak mı diye baktığımızda ise sandıkları korumak ve seçim güvenliğini sağlamak için yaptıkları görevden dolayı  seçim ödemelerinden seçimde görev alan diğer devlet görevlileri gibi faydalanamayacaklar.

SANDIK KURULU ÜYELERİ NE KADAR ÜCRET ALACAKLAR?

  • KURS VERİLEN SANDIK KURULU BAŞKANI: 219 TL
  • KURS VERİLMEYEN SANDIK KURULU BAŞKANI: 146 TL
  • KURS VERİLEN SANDIK KURULU MEMUR ÜYE: 128 TL
  • KURS VERİLMEYEN SANDIK KURULU MEMUR ÜYE: 64 TL
  • SİYASİ PARTİ ÜYELERİ: 64 TL

sandık görevlileri ücretleri ne zaman verilecek sandık görevlileri ücretleri nereden alınacak sandık görevlileri ücretleri ne zaman alacak sandık görevlileri ücretleri 2015 sandık görevlileri ücretleri hangi bankadan alınacak sandık görevlileri ücretleri yattı mı seçim sandık görevlisi ücretleri seçim sandık görevlisi ücretleri ne zaman ödenecek gibi sorularınıza cevap verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.