24.12.2014

Paramparça Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri

Hikaye ve Künye

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini oynadığı dizinin hikayesi oldukça çarpıcı. Mütevazi, sakin bir hayat süren Gülseren ile şehirdeki en büyük restoranlara sahip Cihan’ın yaşadığı imkansız aşk hikayesi işleniyor.

Mütevazi ve sakin bir hayat süren Gülseren, gündelik işlerde çalışarak parasını kazanmaktadır. Kızı ile beraber yaşayan Gülseren, çalışkan ve onurlu biridir. Bir gün Gülseren, zengin iş adamı ve restoran zincirlerinin sahibi Cihan’a aşık olur ve ikili arasında imkansız denilebilecek bir aşk başlar. Gülseren karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay, dizide çeyiz mağazası işletmektedir.

Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay’ın baş rollerini paylaştığı Paramparça dizisi, Star Tv’nin yeni göz bebeği. Cemal Hünal, Ebru Özkan ve daha bir çok ismi kadrosunda barındıran Paramparça dizisi, etkileyici ve sürükleyici konusu ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu dizinin senaristliğini ise Aliye ve Bin bir Gece gibi dizilere imza atan Yıldız Tunç yapıyor.

[post_ad] Oyuncuları
# # # # # # # # # # # # #


Paramparça Dizisinin Müzikleri

Paramparça Dizisi Hakkındaki Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayınız.

0 yorum