Kapat

Beşiktaş Galatasaray Maçı Ne Zaman, Bilet Fiyatları Ne Kadar

Anasayfa
Spor Beşiktaş Galatasaray Maçı Ne Zaman, Bilet Fiyatları Ne Kadar
Beşiktaş Galatasaray Maçı Ne Zaman, Bilet Fiyatları Ne Kadar 2
besiktas galatasaray - Beşiktaş Galatasaray Maçı Ne Zaman, Bilet Fiyatları Ne Kadar

Süper Lig’in dev derbisi Beşiktaş Galatasaray maçı hangi gün oynanacak, Beşiktaş Galatasaray derbisi 2014 – 2015 sezonu ilk karşılaşması nerede oynanacak? Beşiktaş Galatasaray maçı 4 Ocak tarihinde oynanacak.

4 Ocak 2015 tarihinde Beşiktaş ve Galatasaray iki büyük İstanbul ekibi karşı karşıya gelecek. Derbi maçın heyecanı taraftarlarını aylar öncesinden sarmış bulunurken maçın olimpiyat stadında oynanacağı açıklandı.

Dev derbinin bilet fiyatları ise şu şekilde

Batı VIP: 120 TL
Batı Tribün: 60TL
Doğu Tribün: 50 TL
Kuzey Tribün: 25 TL
Güney Tribün: 20 TL

Beşiktaş Cephesi: Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ligde Galatasaray ile yapacakları derbi maçın stadı konusunda, sarı kırmızılı cepheden gelen son açıklamayla ilgili, “Bir hesaplar yapılıyor da Allah’ın da bir hesabı var” dedi.

İstanbul’da düzenlenen bir ödül töreninde basın mensuplarına konuşan başkan Orman, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst’ün Konya’da oynamak istemediklerine yönelik açıklamasının anımsatılması üzerine, sarı kırmızılı yöneticinin açıklamalarına üzüldüğünü söyledi.

Beşiktaş Başkanı Orman, “İkinci başkanım Ahmet Nur Çebi açıklama yapmış. Bence yerine oturmuş bir açıklama. Önceki açıklamaları görünce açıkçası hoşuma gitmişti. Sporda dostuz, böyle mesajların olması hoş bir şeydi, sonradan Ali Dürüst’ün bir açıklaması oldu, onu dinledim, üzüldüm. Konu maçın Konya’da oynanıp oynanmaması değil, hesaplar yapılıyor. Bunu camia üyeleri, Galatasaray taraftarları için söylemiyorum ama yöneticiler açısından için söyleyebilirim. Yakışmadı. Bir hesaplar yapılıyor da Allah’ın da bir hesabı var” diye konuştu.Galatasaray Cephesi: Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Beşiktaş-Galatasaray derbisinin nerede oynanacağıyla ilgili polemikleri değerlendirdi.

Konyaspor maçı sonrası bu yöndeki soruları yanıtlayan Dürüst, “Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi maçlarını Olimpiyat Stadı’nda oynadı. Burada (Konya’da) sadece bir maça çıktı. Biz Beşiktaş derbisini İstanbul’da oynamak istiyoruz. Ayrıca derbiyi Konya’da oynamamızla ilgili herhangi bir teklif gelmedi” dedi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Konya’da 3-0 kazandıkları Trabzonspor maçı sonrası, “Galatasaray derbisini burada oynayıp oynamama konusunu yönetim kurulunda değerlendireceğiz” diyerek açık kapı bırakmıştı.

Son 5 yıldaki derbi sonuçları

22.02.14 Galatasaray Beşiktaş 1 : 0
22.09.13 Beşiktaş Galatasaray 0 : 3
27.01.13 Galatasaray Beşiktaş 2 : 1
26.08.12 Beşiktaş Galatasaray 3 : 3
06.05.12 Galatasaray Beşiktaş 2 : 2
14.04.12 Beşiktaş Galatasaray 0 : 2
26.02.12 Galatasaray Beşiktaş 3 : 2
20.11.11 Beşiktaş Galatasaray 0 : 0
30.04.11 Beşiktaş Galatasaray 2 : 0
28.11.10 Galatasaray Beşiktaş 1 : 2
21.02.10 Beşiktaş Galatasaray 1 : 1


Beşiktaş Galatasaray Derbisi Hakkındaki Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.