Kapat

15 Ocak’ta başlayacak Halka dizisinden son gelişmeler!

Anasayfa
Fragman 15 Ocak’ta başlayacak Halka dizisinden son gelişmeler!

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek’in kaleme aldığı, Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu polisiye dizi Halka ekrana gelmek için gün sayıyor. Halka dizisinin ilk bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor. Dizinin tanıtım görüntüleri merakı artırmıştı.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, , , Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Burak Sergen, Umut Karadağ, Erdal Yıldız, Dilan Telkök, Banu Fotocan, Okday Korunan, Şehsuvar Aktaş, Deniz Hamzaoğlu ve Uğur Taşdemir gibi isimlerin yer aldığı dizi 15 Ocak Salı akşamı başlıyor.

Halka nasıl bir dizi?

İki genç adam, birbirinden farklı iki insan, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşırlar. Uzakta kalan ve peşlerini bırakmayan bir geçmişin ardına düşerler.

Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını sorarlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu bir hayatın içindedirler. Adını bilmedikleri, dehşetli yüzünü günbegün tanıdıkları Halka’yla karşıya gelirler.

Halka, gün yüzüne çıkmayan tekinsiz bir suç örgütü. Güç ve paranın olduğu her yerde perde arkasında kendini hissettiren, onlara yön veren kanundışı bir oluşum. Başarmak için her yolu deneyen bir şantaj ağı.

Halka, dur durak bilmeyen bir serüvenin, bu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan iki gencin hikâyesi… Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi… Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı… Halka Salı günleri ekranlarında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.